Ulu Halı Koltuk Yıkama

Ulu Halı Koltuk Yıkama

Ulu halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve ev ya da iş yerinizin rahatını temin etmek amacıyla Aker Koltuk Yıkama Firmasına telefon edebilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçemizdeki saygıdeğer müşterilerimize yönelik temizlik hizmetlerimizle konutunuz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve temizlikle buluşturuyoruz. Bursa Aker Yıkama Firması olarak işimize özen gösteriyor, en üst seviyede kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli çalışanlarımızla yüksek seviyede yıkama hizmeti vererek konutunuzun ve iş yerinizin atmosferini daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim işimiz, sizin rahatınız. Ekonomik fiyatlarla hesaplı bir yıkama seçeneği sunuyor, kaliteli hizmetlerimizi kesenize uygun şekilde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini dikkate alan Firmamız, Bursa Osmangazi ilçesindeki hijyen ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlayarak siz kıymetli vatandaşlarımız için uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla evinizdeki veya ofisinizdeki her türlü tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, uygun fiyatlı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden istifade ederek yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, size özel olarak tasarlanmış yıkama hizmetlerimizden yararlanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Ulu Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker