Tahtakale Halı Koltuk Yıkama

Tahtakale Halı Koltuk Yıkama

Tahtakale halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve de ev ya da büronuzun ferahlığını sağlamak için Aker Koltuk Yıkama Firmasına telefon edebilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçesinde kıymetli hemşehrilerimize yönelik yıkama hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve hijyenle buluşturuyoruz. Firmamız olarak işimize değer veriyor, en üst düzeyde kaliteli hizmeti size sağlıyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli personelimizle yüksek standartlarda yıkama hizmetleri sağlayarak konutunuzun ve iş yerinizin ortamını daha yaşanabilir kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin konforunuz. Uygun fiyat politikasıyla ekonomik bir hizmet sağlıyor, kaliteli hizmetlerimizi bütçenize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini merkeze alan Bursa Aker Yıkama Şirketi, Bursa Osmangazi ilçesindeki hijyen ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sağlayarak siz kıymetli vatandaşlarımız için en uygun temizlik programını belirliyor. Modern ekipmanlarımız ve profesyonel personelimizle konutunuzdaki veya iş yerinizdeki her türlü tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, uygun fiyatlı ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak tasarlanmış temizlik hizmetlerimizden yararlanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Tahtakale Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker