İpekyolu Halı Koltuk Yıkama

İpekyolu Halı Koltuk Yıkama

İpekyolu halı, koltuk, yatak yıkama hizmeti almak ve de ev ya da iş yerinizin rahatını temin etmek amacıyla Bursa Aker Koltuk Yıkama Firmasına telefon edebilirsiniz.

Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Gürsu ilçesindeki kıymetli hemşehrilerimize yönelik temizlik hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi olarak işimize kıymet veriyor, en üst seviyede kaliteli temizliği sizlere sunuyoruz.

Gürsu Koltuk Yıkama

Gürsu Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli ekibimizle yüksek standartlarda temizlik hizmetleri vererek evinizin ve iş yerinizin havasını daha yaşanabilir kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Uygun fiyatlarımızla cep yakmayan bir hizmet sağlıyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun şekilde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini merkeze alan Bursa Aker Yıkama Şirketi, Bursa Gürsu ilçesindeki temizlik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak siz değerli hemşehrilerimiz için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla evinizdeki veya büronuzdaki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Gürsu Yatak Yıkama

Bursa Gürsu Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, uygun fiyatlı ve güvenilir yıkama hizmetlerimizden faydalanarak yaşam alanlarınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, size özel olarak tasarlanmış temizlik hizmetlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


İpekyolu Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker