Yavuzselim Halı Koltuk Yıkama

Yavuzselim Halı Koltuk Yıkama

Yavuzselim halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve konut ya da ofisinizin konforunu sağlamak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Halı Yıkama

Yıldırım Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Yıldırım ilçesindeki saygıdeğer hemşehrilerimize özel temizlik hizmetlerimizle eviniz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve temizlikle buluşturuyoruz. Firmamız olarak işimize kıymet veriyor, en üst seviyede temizliği ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Yıldırım Koltuk Yıkama

Yıldırım Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli personelimizle üst düzey seviyede yıkama hizmetleri sağlayarak evinizin ve iş yerinizin ortamını daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Uygun fiyat politikasıyla cep yakmayan bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun biçimde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön plana alan Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi, Bursa Yıldırım ilçemizdeki temizlik ihtiyaçlarınıza binaen hizmetler sunarak sizin için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model ekipmanlarımız ve profesyonel çalışanlarımızla konutunuzdaki veya büronuzdaki her çeşit tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Yıldırım Yatak Yıkama

Bursa Yıldırım Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, ekonomik ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden faydalanarak yaşam alanlarınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, sizin için özel olarak belirlenmiş temizlik çözümlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Yavuzselim Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker