Soğukkuyu Halı Koltuk Yıkama

Soğukkuyu Halı Koltuk Yıkama

Soğukkuyu halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve de mesken ya da büronuzun rahatlığını sağlamak için Bursa Aker Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçesinde saygıdeğer müşterilerimize özel yıkama hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve temizlikle buluşturuyoruz. Firma olarak temizliğe kıymet veriyor, en üst düzeyde kaliteli temizliği size sağlıyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Profesyonel çalışanlarımızla yüksek standartlarda yıkama hizmeti vererek konutunuzun ve iş yerinizin havasını daha sağlıklı kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Uygun fiyatlarla ekonomik bir hizmet sağlıyor, yüksek kalite hizmetimizi cebinize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bursa Aker Yıkama Firması, Bursa Osmangazi ilçemizdeki hijyen ihtiyaçlarınıza binaen çözümler sunarak siz kıymetli vatandaşlarımız için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model ekipmanlarımız ve profesyonel personelimizle konutunuzdaki veya büronuzdaki her çeşit tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, hesaplı ve güvenilir yıkama hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak tasarlanmış yıkama hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Soğukkuyu Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker