Selimzade Halı Koltuk Yıkama

Selimzade Halı Koltuk Yıkama

Selimzade halı, koltuk, yatak yıkama hizmetinden faydalanmak ve de konut ya da iş yerinizin rahatını temin etmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Halı Yıkama

Yıldırım Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Yıldırım ilçemizdeki kıymetli hemşehrilerimize özel temizlik hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi olarak yaptığımız işe değer veriyor, en üst düzeyde temizliği ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Yıldırım Koltuk Yıkama

Yıldırım Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli çalışanlarımızla yüksek seviyede temizlik hizmeti sağlayarak konutunuzun ve iş yerinizin atmosferini daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim uzmanlık alanımız, sizin rahatınız. Uygun fiyatlarla cep yakmayan bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun biçimde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan Bursa Aker Yıkama Firması, Bursa Yıldırım ilçesindeki hijyen ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sağlayarak siz değerli vatandaşlarımız için en uygun temizlik programını belirliyor. Modern ekipmanlarımız ve deneyimli çalışanlarımızla evinizdeki veya büronuzdaki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Yıldırım Yatak Yıkama

Bursa Yıldırım Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, ekonomik ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden yararlanarak yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak belirlenmiş temizlik hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Selimzade Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker