İvazpaşa Halı Koltuk Yıkama

İvazpaşa Halı Koltuk Yıkama

İvazpaşa halı, koltuk, yatak yıkama hizmetlerini almak ve de mesken ya da büronuzun konforunu sağlamak amacıyla Aker Koltuk Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçemizdeki kıymetli hemşehrilerimize özel yıkama hizmetlerimizle eviniz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Firması olarak temizliğe özen gösteriyor, en üst seviyede kaliteli hizmeti size sunuyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli personelimizle yüksek standartlarda yıkama hizmetleri sağlayarak konutunuzun ve iş yerinizin havasını daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyat politikasıyla cep yakmayan bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetlerimizi cebinize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Firmamız, Bursa Osmangazi ilçesinde temizlik ihtiyaçlarınıza binaen hizmetler sağlayarak sizin için uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve deneyimli çalışanlarımızla evinizdeki veya ofisinizdeki her çeşit tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, uygun fiyatlı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden yararlanarak yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak belirlenmiş hijyen hizmetlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


İvazpaşa Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker