152 Evler Halı Koltuk Yıkama

152 Evler Halı Koltuk Yıkama

152 Evler halı, koltuk, yatak yıkama hizmetinden faydalanmak ve ev ya da iş yerinizin rahatını temin etmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Halı Yıkama

Yıldırım Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Yıldırım ilçesindeki saygıdeğer müşterilerimize yönelik temizlik hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve temizlikle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi olarak işimize özen gösteriyor, en üst seviyede temizliği ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Yıldırım Koltuk Yıkama

Yıldırım Mahallesi Koltuk Yıkama

Profesyonel personelimizle üst düzey seviyede yıkama hizmetleri vererek konutunuzun ve iş yerinizin havasını daha sağlıklı kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim uzmanlık alanımız, sizin konforunuz. Ekonomik fiyat politikasıyla ekonomik bir yıkama seçeneği sunuyor, kaliteli hizmetimizi kesenize uygun şekilde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini dikkate alan Aker Koltuk Yıkama Firması, Bursa Yıldırım ilçesindeki yıkama ihtiyaçlarınıza binaen çözümler sağlayarak sizin için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model ekipmanlarımız ve profesyonel çalışanlarımızla evinizdeki veya büronuzdaki her çeşit tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Yıldırım Yatak Yıkama

Bursa Yıldırım Yatak Yıkama

Siz de A kalite, uygun fiyatlı ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden faydalanarak yaşam alanlarınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak tasarlanmış temizlik hizmetlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


152 Evler Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker