İnkaya Halı Koltuk Yıkama

İnkaya Halı Koltuk Yıkama

İnkaya halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve konut ya da ofisinizin rahatını sağlamak için Bursa Aker Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçesindeki kıymetli vatandaşlarımıza özel yıkama hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve temizlikle buluşturuyoruz. Firmamız olarak temizliğe kıymet veriyor, en üst düzeyde kaliteli temizliği sizlere sunuyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli çalışanlarımızla yüksek standartlarda yıkama hizmetleri vererek konutunuzun ve iş yerinizin ortamını daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin konforunuz. Ekonomik fiyat politikasıyla ekonomik bir hizmet sağlıyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini merkeze alan Firmamız, Bursa Osmangazi ilçesinde hijyen ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sağlayarak siz kıymetli müşterilerimiz için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model ekipmanlarımız ve tecrübeli personelimizle evinizdeki veya iş yerinizdeki her çeşit tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, hesaplı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak tasarlanmış temizlik hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


İnkaya Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker