Hocahasan Halı Koltuk Yıkama

Hocahasan Halı Koltuk Yıkama

Hocahasan halı, koltuk, yatak yıkama hizmetlerini almak ve de konut ya da iş yerinizin konforunu temin etmek için Aker Koltuk Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçesindeki değerli hemşehrilerimize yönelik yıkama hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve temizlikle buluşturuyoruz. Firma olarak işimize özen gösteriyor, en üst düzeyde temizliği ve kaliteyi size sunuyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli personelimizle üst düzey seviyede yıkama hizmetleri sağlayarak evinizin ve iş yerinizin havasını daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim uzmanlık alanımız, sizin konforunuz. Uygun fiyatlarımızla hesaplı bir hizmet sağlıyor, yüksek kalite hizmetimizi bütçenize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan Bursa Aker Yıkama Şirketi, Bursa Osmangazi ilçesindeki hijyen ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sağlayarak sizin için uygun temizlik programını belirliyor. Son model ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle evinizdeki veya büronuzdaki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, hesaplı ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak tasarlanmış yıkama hizmetlerimizden yararlanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Hocahasan Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker