Barış Halı Koltuk Yıkama

Barış Halı Koltuk Yıkama

Barış halı, koltuk, yatak yıkama hizmeti almak ve ev ya da ofisinizin rahatını temin etmek amacıyla firmamıza telefon edebilirsiniz.

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Nilüfer ilçemizdeki değerli müşterilerimize yönelik temizlik hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve temizlikle buluşturuyoruz. Bursa Aker Yıkama Şirketi olarak yaptığımız işe özen gösteriyor, en üst düzeyde kaliteyi ve temizliği size sunuyoruz.

Nilüfer Koltuk Yıkama

Nilüfer Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli personelimizle üst düzey standartlarda yıkama hizmetleri sağlayarak evinizin ve iş yerinizin ortamını daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin konforunuz. Uygun fiyatlarımızla hesaplı bir hizmet sağlıyor, kaliteli hizmetlerimizi cebinize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan Bursa Aker Yıkama Firması, Bursa Nilüfer ilçemizdeki yıkama ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sağlayarak sizin için uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve tecrübeli ekibimizle konutunuzdaki veya ofisinizdeki her çeşit tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Nilüfer Yatak Yıkama

Bursa Nilüfer Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, ekonomik ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, size özel olarak tasarlanmış hijyen çözümlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Barış Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker