Kumlukalanı Halı Koltuk Yıkama

Kumlukalanı Halı Koltuk Yıkama

Kumlukalanı halı, koltuk, yatak yıkama hizmetinden faydalanmak ve mesken ya da büronuzun rahatını sağlamak için Bursa Aker Yıkama Şirketine telefon edebilirsiniz.

Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Gürsu ilçemizdeki değerli müşterilerimize yönelik temizlik hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi olarak temizliğe özen gösteriyor, en üst düzeyde kaliteli temizliği sizlere sunuyoruz.

Gürsu Koltuk Yıkama

Gürsu Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli çalışanlarımızla üst düzey seviyede yıkama hizmetleri vererek konutunuzun ve iş yerinizin ortamını daha sağlıklı kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin rahatınız. Ekonomik fiyat politikasıyla ekonomik bir çözüm sunuyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun şekilde elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan Firmamız, Bursa Gürsu ilçemizdeki yıkama ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunarak siz değerli vatandaşlarımız için en uygun temizlik programını belirliyor. Modern cihazlarımız ve tecrübeli personelimizle evinizdeki veya iş yerinizdeki her çeşit tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Gürsu Yatak Yıkama

Bursa Gürsu Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, hesaplı ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden faydalanarak yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak tasarlanmış yıkama hizmetlerimizden yararlanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Kumlukalanı Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker