İsmetiye Halı Koltuk Yıkama

İsmetiye Halı Koltuk Yıkama

İsmetiye halı, koltuk, yatak yıkama hizmetlerini almak ve ev ya da büronuzun rahatını sağlamak amacıyla firmamıza telefon edebilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçesindeki kıymetli hemşehrilerimize özel temizlik hizmetlerimizle konutunuz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Firması olarak temizliğe kıymet veriyor, en üst düzeyde kaliteli temizliği size sağlıyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli ekibimizle üst düzey standartlarda yıkama hizmeti sağlayarak evinizin ve iş yerinizin havasını daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyatlarımızla hesaplı bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetlerimizi bütçenize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini dikkate alan Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi, Bursa Osmangazi ilçesinde yıkama ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarak sizin için uygun temizlik programını belirliyor. Modern cihazlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla konutunuzdaki veya ofisinizdeki her çeşit tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de A kalite, hesaplı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden istifade ederek yaşam alanlarınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak tasarlanmış yıkama çözümlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


İsmetiye Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker