Ertuğrul Halı Koltuk Yıkama

Ertuğrul Halı Koltuk Yıkama

Ertuğrul halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri ve ev ya da ofisinizin rahatını sağlamak amacıyla Aker Koltuk Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Nilüfer ilçesindeki kıymetli müşterilerimize özel temizlik hizmetlerimizle konutunuz, ofisiniz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Yıkama Şirketi olarak yaptığımız işe kıymet veriyor, en üst düzeyde kaliteli hizmeti size sunuyoruz.

Nilüfer Koltuk Yıkama

Nilüfer Mahallesi Koltuk Yıkama

Profesyonel personelimizle üst düzey seviyede temizlik hizmetleri sağlayarak konutunuzun ve iş yerinizin atmosferini daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim uzmanlık alanımız, sizin konforunuz. Uygun fiyatlarımızla cep yakmayan bir yıkama seçeneği sunuyor, kaliteli hizmetimizi cebinize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi, Bursa Nilüfer ilçesinde yıkama ihtiyaçlarınıza binaen çözümler sunarak siz saygıdeğer vatandaşlarımız için uygun temizlik programını belirliyor. Modern ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla konutunuzdaki veya iş yerinizdeki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Nilüfer Yatak Yıkama

Bursa Nilüfer Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de kaliteli, ekonomik ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden istifade ederek yaşam alanlarınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, sizin için özel olarak belirlenmiş hijyen hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Ertuğrul Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker