Alipaşa Halı Koltuk Yıkama

Alipaşa Halı Koltuk Yıkama

Alipaşa halı, koltuk, yatak yıkama hizmeti almak ve de ev ya da ofisinizin rahatını sağlamak amacıyla Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.


Alipaşa halı koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak ve koltuk takımı, köşe takımı ve sandalye yıkama işleri için bizi 0224 945 46 32 numaralı telefondan 7/24 arayabilirsiniz.

Osmangazi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Osmangazi ilçemizdeki kıymetli hemşehrilerimize yönelik yıkama hizmetlerimizle konutunuz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı ferahlık ve temizlikle buluşturuyoruz. Firma olarak işimize özen gösteriyor, en üst düzeyde temizliği ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli ekibimizle yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sağlayarak evinizin ve iş yerinizin ortamını daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyatlarla ekonomik bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetimizi bütçenize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini ön plana alan Bursa Aker Yıkama Şirketi, Bursa Osmangazi ilçesinde temizlik ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sağlayarak siz saygıdeğer müşterilerimiz için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve deneyimli çalışanlarımızla konutunuzdaki veya büronuzdaki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Osmangazi Yatak Yıkama

Bursa Osmangazi Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, uygun fiyatlı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden istifade ederek yaşam ortamınızı ferah ve de temiz tutabilirsiniz. Bize ulaşın, size özel olarak tasarlanmış temizlik hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Alipaşa Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker