Ahmet Vefik Paşa OSB Halı Koltuk Yıkama

Ahmet Vefik Paşa OSB Halı Koltuk Yıkama

Ahmet Vefik Paşa OSB halı, koltuk, yatak yıkama hizmetlerini almak ve de ev ya da büronuzun konforunu temin etmek için Bursa Aker Yıkama Şirketine ulaşabilirsiniz.

Kestel Halı Yıkama

Bursa Kestel Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Kestel ilçesindeki kıymetli vatandaşlarımıza özel yıkama hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi olarak yaptığımız işe özen gösteriyor, en üst düzeyde temizliği ve kaliteyi sizlere sağlıyoruz.

Kestel Koltuk Yıkama

Bursa Kestel Mahallesi Koltuk Yıkama

Profesyonel ekibimizle üst düzey seviyede temizlik hizmetleri sağlayarak evinizin ve iş yerinizin ortamını daha yaşanabilir kılıyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim uzmanlık alanımız, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyat politikasıyla cep yakmayan bir hizmet veriyor, kaliteli hizmetimizi bütçenize uygun biçimde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini dikkate alan Bursa Aker Yıkama Firması, Bursa Kestel ilçesinde hijyen ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sağlayarak siz değerli vatandaşlarımız için uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve deneyimli ekibimizle evinizdeki veya iş yerinizdeki her türlü tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Kestel Yatak Yıkama

Bursa Kestel Yatak Yıkama

Siz de kaliteli, hesaplı ve güvenilir temizlik hizmetlerimizden istifade ederek yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak belirlenmiş temizlik hizmetlerimizden faydalanın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


Ahmet Vefik Paşa OSB Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker