29 Ekim Halı Koltuk Yıkama

29 Ekim Halı Koltuk Yıkama

29 Ekim halı, koltuk, yatak yıkama hizmetlerini almak ve de konut ya da iş yerinizin rahatını sağlamak amacıyla firmamıza telefon edebilirsiniz.

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Nilüfer ilçemizdeki kıymetli vatandaşlarımıza yönelik temizlik hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve temizlikle buluşturuyoruz. Bursa Aker Yıkama Şirketi olarak işimize değer veriyor, en üst düzeyde kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Nilüfer Koltuk Yıkama

Nilüfer Mahallesi Koltuk Yıkama

Deneyimli çalışanlarımızla yüksek seviyede yıkama hizmeti sağlayarak konutunuzun ve iş yerinizin havasını daha sağlıklı hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın temizliği bizim uzmanlık alanımız, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyatlarımızla hesaplı bir çözüm sunuyor, yüksek kalite hizmetlerimizi kesenize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin memnuniyetini merkeze alan Firmamız, Bursa Nilüfer ilçesindeki temizlik ihtiyaçlarınıza özel hizmetler sağlayarak siz saygıdeğer müşterilerimiz için en uygun temizlik programını belirliyor. Son model cihazlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla evinizdeki veya ofisinizdeki her türlü tekstil ürününü özenle temizliyoruz.

Nilüfer Yatak Yıkama

Bursa Nilüfer Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de üst düzey, uygun fiyatlı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden yararlanarak yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, sizin için özel olarak tasarlanmış hijyen çözümlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


29 Ekim Halı Koltuk Yıkama

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker