İstiklal Halı Koltuk Yıkama 1

İstiklal Halı Koltuk Yıkama

İstiklal halı, koltuk, yatak yıkama hizmetinden faydalanmak ve de mesken ya da iş yerinizin rahatını sağlamak amacıyla Aker Halı Koltuk Yıkama Firmasına ulaşabilirsiniz.

Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Mahallesi Halı Yıkama

Bursa Gürsu ilçemizdeki değerli hemşehrilerimize yönelik yıkama hizmetlerimizle eviniz, büronuz ve iş yerinizdeki halı, koltuk ve yatak takımlarınızı tazelik ve hijyenle buluşturuyoruz. Bursa Aker Yıkama Şirketi olarak yaptığımız işe değer veriyor, en üst seviyede kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Gürsu Koltuk Yıkama

Gürsu Mahallesi Koltuk Yıkama

Tecrübeli ekibimizle yüksek standartlarda yıkama hizmetleri vererek evinizin ve iş yerinizin havasını daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Halılarınızın, koltuklarınızın ve yataklarınızın hijyeni bizim işimiz, sizin rahatlığınız. Ekonomik fiyatlarla ekonomik bir hizmet veriyor, yüksek kalite hizmetimizi cebinize uygun şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön plana alan Bursa Aker Koltuk Yıkama Şirketi, Bursa Gürsu ilçemizdeki yıkama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak siz değerli hemşehrilerimiz için uygun temizlik programını belirliyor. Modern cihazlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla konutunuzdaki veya ofisinizdeki her türlü tekstil ürününü dikkatle temizliyoruz.

Gürsu Yatak Yıkama

Bursa Gürsu Mahallesi Yatak Yıkama

Siz de kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir hijyen hizmetlerimizden yararlanarak yaşam ortamınızı ferah ve temiz tutabilirsiniz. Bizi arayın, size özel olarak tasarlanmış hijyen çözümlerimizle tanışın!

Hakkımızda: Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldım ilçelerinde Halı, Koltuk, Yatak, Araba Koltuk, Otel Koltuk, Otel Yatak, Büro Koltuk, Kafe Koltuk, Sandalye, Sinema Koltuk, Koltuk Takımı, Kadife Koltuk, Restaurant Koltuk, Konferans Salonu Koltuk, Yerinde Halıfleks, Yerinde Halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız.


İstiklal Halı Koltuk Yıkama 1

Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker

Adres: Hocahasan, 16000 Osmangazi/Bursa

Telefon: 0534 885 46 32

Konum: Bursa Halı Koltuk Yıkama - Aker